Založ si blog

Pojednávanie na súkromnom súde

Milí čitatelia, pozývam Vás na ukážku pojednávanie na súkromnom súde vo Veľkom Krtiši, ktorá bude na prízemí budovy Okresného súdu v miestnosti číslo 118 o 13. hodine stredoeurópskeho času. Justícia Slovenskej republiky – súdy, prokuratúra a polícia je súkromná. Sprivatizovala ju zločinecká skupina, ktorá znefunkčnila náš právny systém.

povstanie 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porobnosti sú v tomto článku a v jeho odkazoch:

http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/346695/Korupcia-a-pravo.html

Súkromné súdy, ktoré však píšu rozsudky „V mene republiky“ nám potom robia takýto bordel:

http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/281652/Justicny-bordel.html

Pri jednom mojom spore s firmou, v ktorej mal majoritný podiel najbohatší Slovák, som na súkromnom súde zažil dve frašky. Prvá je opísaná na tomto odkaze:

http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/304780/Justicna-fraska.html

a druha je tu:

http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/344709/Zlata-bana-oligarchu-Babisa.html

Časť môjho príbehu v inom  spore so žalovaným, v pozadí ktorého stal oslobodený nepotrestaný zlodej s kufríkom úplatkov, som opísal v tomto článku:

http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/289291/Obet-nepravneho-statu.html

 

Na ukážke sa má prejednávať moja žaloba proti Slovenskej republike, vo veci náhrady škody spôsobenej nesprávnym postupom justície po tom, ako som sa na ňu obrátil, keď má okradol zlodej s kufríkom úplatkov.

Srdečne Vás všetkých pozývam, hlavne tých, čo im nie je jedno, že na Slovensku máme súkromnú justíciu.

 

Pre tých, čo sa nezúčastnia, na ilustráciu zverejňujem svoju žalobu na tomto odkaze.

http://blog.sme.sk/blog/19766/348801/zalobamssr.pdf

 

Pre tých, čo to nestihli uvádzam, že ukážka netrvala dlho. Najprv mi samosudca krátkou cestou podal vyjadrenie žalovaného k žalobe, ktoré je na tomto odkaze:

http://blog.sme.sk/blog/19766/348801/vyjadreniezal.pdf

Po prečítaní vyjadrenia som dospel k záveru, že ani žalovaný – SR zastúpená Ministerstvom spravodlivosti SR, nie je štátnou organizáciou, pretože štát musí konať podľa zákona a v rámci zákonov SR. Žalovaný sa vyjadril ako súkromná firma, ktorá môže využiť všetky prostriedky na obranu, ktoré to zákon nezakazuje.

Následne som podial námietku voči samosudcovi,  voči okresnému, krajskému a najvyššiemu súdu pretože nespĺňajú podmienky zákonného súdu, pretože dokázali vydať také rozhodnutia v ktorom bol žalovaný povinný zaplatiť žalobcovi za nekvalitný kontraband. Ak zákon zakazuje žalovanému nadobúdať kontraband, nemôže také rozhodnutie vydať zákonný nestranný súd.

Ak to tak urobil, nerozhodoval podľa ústavy – vôle občanov, ale podľa svojvole, alebo podľa vole žalobcu, alebo boli sudcovia nespôsobilí, pretože trpia chorobou „Bludy“

Viac sa dozviete na tomto odkaze:

 http://blog.sme.sk/blog/19766/348801/pojednavanievk1.pdf

 

 

Od nežnej k mafiánskemu štátu

05.09.2019

Od „Nežnej revolúcie“ ubehlo takmer 30 rokov. To je dostatočné dlhý čas na zodpovedanie otázky, kde sa naša krajina od nežnej dostala. Menšina občanov, tí čo po nežnej profitovali a profitujú a tí čo o nežnej vedia iba z médií, nám tvrdia, že sme zvrchovanou, demokratickou a právnou krajinu. Nie všetci z tejto skupiny sú však presvedčený o tom, že sme [...]

Za slušné Slovensko

04.04.2018

Úkladné vražda mladého novinára a jeho priateľky otriasla Slovenskom. Zverejnené informácie z reportáži zavraždeného novinára odhalili pravú tvár nášho režimu, keď nepriamo v nich poukázal na náš skorumpovaný justičný systém a mafiánsku partokraciu. O našej veľkej korupcie svet vedel, pretože za rok 2016 Slovensko ohodnotil ako k druhú najskorumpovanejšiu krajine [...]

Prečo sme druhou najskorumpovanejšou krajinou celej Európy?

13.10.2017

Svetové ekonomické fórum zverejnilo svoj každoročný index korupcie, ako súčasť správy o globálnej konkurencieschopnosti. Podľa tohto indexu sme druhou najskorumpovanejšou krajinou celej Európe. Podrobnosti sú na tomto odkaze: http://finweb.hnonline.sk/ekonomika/834706-porovnali-sme-mieru-korupcie-v-europe-slovensko-dosiahlo-katastrofalny-vysledok Hlavným zdrojom korupcie je [...]

Očkovanie / Koronavírus / Covid /

Slovensko je piate v prepočte obetí koronavírusu za posledné dva týždne

07.05.2021 12:32

V počte obetí na jeden milión obyvateľov za posledné dva týždne je Slovensko na piatom mieste, prvé bolo Maďarsko.

Mária Patakyová

Ombudsmanka skritizovala pandemické opatrenia. Poslanci jej správu odmietli

07.05.2021 11:38

Parlament neschválil správu ombudsmanky, v ktorej kritizovala pandemické opatrenia, ktoré zasiahli do ľudských práv a slobôd.

Mária Kolíková

Poslanci SaS Kolíkovú podržia, sú spokojní s jej vysvetlením

07.05.2021 11:22

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) má podporu poslaneckého klubu strany Slobody a Sloboda (SaS).

Kriminalna policia

Pozrite si ako vyzerá nelegálny tabak za milión eur

07.05.2021 11:02

Ministerstvo financií a Kriminálny úrad finančnej správy zverejnili na svojich sociálnych sieťach video priamo zo záchytu veľkého množstva tabaku pri akcii Sušina.

Štefan Štefanides

Prepáčte že píšem blogy. Stranícky štát - ZLODEJŠTÁT ma k tomu donútil.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 1073310x
Priemerná čítanosť článkov: 10842x

Autor blogu